Lezárult a tanév a vecsési iskolákban

A koronavírus-járvány miatt az iskolákban is felborult a megszokott év végi menetrend, a ballagások sem úgy zajlottak, mint a járvány előtti időkben.

Az intézmények a szokottól eltérő módon, bizonyos szabályok betartása mellett rendezhették meg a tanévzáró ünnepségeket. A kormány kérése az volt, hogy az iskolák ne szervezzenek a tanév végén szokásos tömeges tanévzáró ünnepséget és ballagást. A kérésnek a vecsési iskolák is eleget tettek, ezért a diákok a hagyományostól eltérő módon, szűk körben intettek búcsút általános iskolás éveiknek. Következő összeállításunkban a vecsési általános iskolák végzős diákjainak névsorát olvashatják.

Grassalkovich Antal Német Nemzetiségi és Kétnyelvű Általános Iskola

8.a osztály
Osztályfőnök: Maár-Bárány Anikó
Bán Dominik, Bazsó Benjámin Attila, Bogyó Lilien Zsófia, Csányi Petra Barbara, Csarnai Mirtill, Fehérváry Csenge Erika, Finta Pál, Károlyi Viktória Virág, Kelemen Zoltán Balázs, Laczy Miklós, Major Viktória, Makula Anna Klára, Makula Eszter, Makula Patrícia Irén, Oláh Ferenc, Rajnai Péter, Romhányi Bence, Saska Lilla, Stiller Roland József, Varga Márk.

8.b osztály

Osztályfőnök: Fazekasné Gombár Mónika
Bányai Stefánia, Bodonyi Bence, Borbély Liliána, Csányi Barbara, Dobozi Panna Barbara, Frühwirth Anna Flóra, Juhász Zétény, Kállai Szonja Borbála, Majdanics Tibor, Manole Márk, Makula István, Megyeri Dóra, Nagy Laura Szonja, Papp Dávid, Révai Zsanett, Rózsahegyi Anna Rebeka, Szabados Loretta Fanni, Szabó Laura, Szilvássy Áron, Zeke Adrienn.

8.c osztály

Osztályfőnök: Takács Beáta
Ari Zsófia Lilla, Bartal Benjamin, Bartha Kristóf László, Böjte Jázmin, Dani Csenge, Kiss Vanda, Kovács Gréta Regina, Kovács Noel Ernő, Lehoczki András Natan, Lemli Levente Dániel, Pál Szimonetta, Rudolf Bence, Seres Anna Ágnes, Sirály Dániel, Szabolcsi Szonja Szófia, Tokaji-Nagy Bence, Tóth Brigitta Anna, Vajda Csenge Ella, Zombor Zoé.

Petőfi Sándor Római Katolikus Általános Iskola és Gimnázium

8.a osztály
Osztályfőnök: Kárpáti Szilvia
Berényi Erik, Érsek Bettina, Fekete Lorina, Fikó Vanessza Bella, Fischer Orsolya, Geröly Gerda Lilla, Hangya Dóra Anna, Holló Kata Lili, Józsa Levente, Kerekes Ottó Tibor, Kiss Bence, Márta Tímea, Matasdi Panna Gréta, Mézes Dániel György, Pomázi Máté Ferenc, Sponga Barbara Noémi, Szűcs Sándor Mátyás, Vass Dániel, Zubor Richárd.

8.b osztály
Osztályfőnök: Kocsis Nóra
Alexa Balázs, Balogh Zsófia, Binda Boglárka Éva, Eizen Natasa Annamária, Gábos Csenge Bernadett, Hernádi Vivien, Hok Réka Bianka, Holecska Bence, Illés Máté, Kellner Alex, Kozma Dominika, Mészáros Bendegúz, Oláh Barnabás, Ongai Zsófia, Petrény Dominik, Rasztovits Ákos, Schubert Ádám, Selettye Karolina, Simon Szabolcs, Szép Dóra, Szieber Krisztina, Szlávik Laura, Varga Botond Levente.

Vecsési Andrássy Gyula Általános Iskola

8.a osztály
Osztályfőnök: Kissné Fehér Judit
Adamek Alex, Bárdos András, Bartha Bálint István, Bartha Bence László, Danok Károly, Dóczi Petra Róza, Fábián Gergely, Garaguly Ágnes, Hackl Rebeka, Harmath Flóra, Juhász Dávid, Kiss Virág, Kiss Fábián Márk, Lengyel Zsombor, Lővei Lilla Virág, Plavecz Barnabás, Preg Dorina Viktória, Rónai-Nemes Nóra, Somogyi Attila Henrik, Szabó Dániel Milán, Szedresi István, Szórádi Balázs, Técsi József, Tóth Maja Réka, Tóth Eszter Nóra, Úr Bálint Balázs, Vághy Dániel, Zentai Péter.

8.b osztály
Osztályfőnök: Berényi Mária
Balog Ramóna Alexandra, Bereczki Petra, Berna Attila, Danok Benedek, Dobrovitz Bence Achillesz, Domsicz Balázs, Horváth Ottó Benjámin, Horváth Noémi Anikó, Jákli Dániel, Kányi Gitta, Lovas Henrietta, Miklós Levente, Mucska Viktória Dóra, Nagy Dominik, Novák Mercédesz Tamara, Papp Marcell, Somoskövi Dóra Brigitta, Szász Szabolcs, Sztojka Margit Andrea, Tihanyi Tamás Dávid, Ujvári László Zsolt.

Vecsési Halmi Telepi Általános Iskola

8.a osztály
Osztályfőnök: Vas Sándor
Bodó József Béla, Cseszlai Sára Lilla, Dancsó Dominik Attila, Danyi János, Dóczi Zsófia Mária, Fekete Bálint László, Gáva Gergő, Gyenis Márton Máté, Jablonkai Lívia, Juhász Tímea Jázmin, Kállai Norbert Zoltán, Kaminek Noémi Kitti, Koncsor Csenge, Kovács Anna, Lábos Dóra, Langó Szaffi Zsófia, Malya Botond, Márton Judit, Mózer Márk, Palaics Patrícia Gabriella, Páni Boglárka Judit, Pintácsi Benedek, Rácz Annamária, Rámháp Gergő, Siry Boglárka, Szabó Ákos, Szabó Barnabás, Várszegi Lőrinc György, Vetró Benedek.

8.b osztály
Osztályfőnök: Varga Ádám
Bíró Kata, Farkas Boglárka, Forczek Krisztina, Gajdó Márton József, Ganea Mihály, Gargya Anita, Gazdag Mercédesz Fruzsina, Gombos Péter János, Izsák Róbert, Joó Krisztián, Juhász Martin György, Kovács Máté, Kovács Zoltán Tibor, Kovács Zsolt, Kőrösi Vivien, Loboda Richárd, Menálkovics Bence, Menálkovics Gergő, Nagy Attila, Oláh Vivien Erzsébet, Orosz Ákos, Rubos Barbara Viktória, Szalai Tímea, Szávuj Eszter Rózsa, Szomora Géza, Tasnádi Márk, Vida Dániel, Vincze Szende Julia, Vinklárik Péter.

VT info

MEGOSZTÁS
Előző cikkGondolatok…
Következő cikkElmaradt a Városi Ünnep