Alapítványi bál a Halmi Telepi Általános Iskolában

A szülői munkaközösség tagjai

A Halmi Telepi Általános Iskola tavaly év végén tartotta meg alapítványi jótékonysági bálját, amelyről decemberi lapszámunkban helyhiány miatt nem tudtunk beszámolni. Ezt az elmaradást szeretnénk most pótolni.

Az alapítványi bál ismételten bizonyította, hogy az iskola egyre beágyazottabb a közösség életébe. Az évente Erzsébet-nap körül megrendezendő alapítványi bál szervezői idén soha nem látott érdeklődésnek örvendhettek: 240 vendég váltott jegyet a reggelig tartó mulatságra.

A bál köztudottan jótékonysági rendezvény, amelynek bevételét a Halmy Téri Iskola Tanulóiért Alapítvány jutalmazásra, kirándulások, rendezvények támogatására, illetve a szociálisan rászoruló gyermekek megsegítésére használja fel. Ezért fontos, hogy minden alkalommal megteljen a terem adakozó szívű emberekkel, hiszen a támogatásukat igénylő ügyekből, programokból egyre több van. Ezeket a jó ügyeket a bálon tombola- és pártolójegy-vásárlással lehetett támogatni, amit meg is tettek a vendégek az értékes jutalmak reményében. A nyereménytárgyakat olyan magánszemélyek és cégek ajánlották fel, akik (amelyek) valamilyen módon kötődnek az iskolánkhoz.

A rendezvény jó hangulatát Szmatana Andrea zenekara biztosította, a nyitó műsort pedig Németh Zsolt és Babay Viktória latin versenytáncosok, valamint Elvis By Tom szolgáltatta.

A szervezők – a szülői munkaközösség tagjai – sokat dolgoztak a bál sikeréért, és minden bizonnyal megtérülni látták a befektetett munkát, amikor a gyönyörűen feldíszített teremben önfeledten mulató vendégeken végignéztek.

A kedvezményezettek nevében köszönjük iskolánk valamennyi diákjának és pártolóinknak a részvételt és a támogatást! Köszönjük Garai Anitának és az SZMK valamennyi tagjának az áldozatos munkát!

A támogatók névsora

4 Muskétás SE–Szabó Róbert, Airsoft­játékok.hu, Astor Pet Shop, Báder Dóra, Bánfalvi Bíborka, Barkács Barlang, Becher és M Kft., Bede Csilla Jóga – Gyermekjóga Vecsés, Benczik Marcell, Biofungi Kft., Bohém Péksarok, Boldog Születésnap, Borókás Gyógyszertár Vecsés, CIB Bank – Valódi Lehetőségek, Cityfood, Consent Villamossági Szaküzlet, Coolspilt Klíma, Dezső bútor, Dj Store, Dóka Tamás, DPMV, Electro-Sirály Kft., Élelmiszerbolt Sárga Faház, Elvis By Tom, Erdős Beáta, Ermi Paint Kft., Eznempiskóta Desszert Műhely, Farkas család, Fekete Gyopár Gyógyszertár, Filip Beatrix, Fodrászkellékes, Forever Living Product, Friedrich Tünde, Fruttina Kft., Früh-Ker Frühwirthné Halász Melinda, Fütte Bistro, Gazdabolt és Vegyes Háztartási Bolt, Gér László, Greenday Virágbolt, Gyöngy Virágbolt, Halmy Lottózó, Halmy Patika, Halmy Téri Zöldséges, Hérák Csilla – Moonlight Szépségszalon, Hibexsped Kft., Honvéd Loretta, Horváth Krisztina, Hotel Stáció, IBI Butik Vecsés Erzsébet tér, Kerkay Edit, Kispatak Cukrászda, Kocsis Erna, Körömvarázs Körömszalon – Kollár Anita, Karamell Cukrászda, Csajági Istvánné, László Tanya Étterem – Czudor János, Lázár Lovaspark Domonyvölgy – Takács család, Líra, Logikó-P Játék Kft., Maci Laci Gyorsétkezde, Mangó Market, Mészáros Krisztina, Microstore, P and K Függönyszaküzlet, Paris Dekor Kft., Patriots Paintball, Pazsiczky Teca, Péter-Simon Nikoletta, Pintér család, Pontyfészek Sport Horgásztó, Premier Italszaküzlet, Rabsic Horgász Centrum, Rácz-Gourmand Kft., Reogroup Kft., Ruha-tár Vecsés, Sápi-Takács Andrea, Sarkady Veronika, Se-Fer Kft., Stelczer Attila, Szmarkó Mónika, Szmatana Andrea, Tóth Enikő Gyógymasszőr, Tóth Rebeka, Tradicipó Pékség, Uller Katalin, Vadászi Étterem, Városgondnok Kft., Vathy Salsa Tánciskola, Vecsés SE Kézilabda, Zooázis Állatorvosi Rendelő, Zöldségparadicsom, Zsíros István. 

Csonta Réka