Magabiztos győzelem Dunavarsány ellen

Továbbra is sűrű az élmezőny, a Vecsési FC hátránya mindössze két pont a listavezetővel szemben.

Bíró Tamás révén már a 11. percben megszerezte a vezetést a Vecsési FC, négy perccel később Hamar István növelte az előnyt, a 19. percben pedig Rása Gergő találatával már 3-0-ra vezetett a csapat a Fémalk-Dunavarsány ellen.

A szünet után mindössze két perc kellett az újabb vecsési találathoz, a 47. percben Mojzer György vette be a dunavarsányi kaput. Ugyan a hazaiak Novák Richárd 51. percben szerzett góljával szépítettek, de a lefújásig több találat már nem született, így a bajnokság 18. fordulójában tekintélyes, 4-1 arányú győzelmet aratott a Vecsési FC a Fémalk-Dunavarsány vendégeként.

A 19. fordulóban az eddig mindössze három pontot gyűjtő Százhalombattai LK gárdája látogat Vecsésre. A mérkőzést március 13-án 15 órától játsszák, a járványügyi szabályok miatt zárt kapuk mögött.

Forrás: MLSZ.hu