Ballag már a vén diák…

Az Andrássy iskola 8.a osztálya

2022 júniusa végre visszahozta a vakáció előtti nagy és em­lékezetes ünnepi pillanatot, a ballagást, az elbúcsúzást az alma matertől, a tanároktól és mindezt szülők, nagyszülők, rokonok népes tábora közepette.

Grassalkovich Antal Német Nemzetiségi és Kétnyelvű Általános Iskola

8.a – osztályfőnök: Rockenbauer Anna

Bartha Hulan Ilma, Borissza Laura Hanna, Csiki Kristóf, D Tóth Laura, Gábor Dávid Marcell, Galántai Ágnes Katalin, Győri Zsófia Dóra, Hanek Boglárka, Jakab Evelin, Kenszler József Ottó, Király Krisztián Balázs, Kiss Liza, Kollár Maja Erika, Kőnig András István, Kránicz Abigél Lilla, Magócsi Viola Flóra, Magyarosy Dávid, Major Máté, Méhész Ruben, Miskolczi Luca, Oroszi Luca, Szöllösi János Dávid, Urbán-Szabó Balázs.

8.b – osztályfőnök: Stefan – Bögi Orsolya

Babis Martin Márk, Bakó Anna, Bakó Nóra, Bayer Vivien, Fekete Máté, Forgács Milán, Gyenes Petra Izabel, Hajdu Sándor, Hegyi Bianka, Kapuvári Anna, Kurunci Bence, Oláh Bernadett, Stiller Anna, Táncos Noel Bendegúz, Temesvári Orsolya, Terebesi Zsolt, Vad Richard Sebastian, Vasadi Fruzsina Ráhel, Vigh Emília, Zaroba Kristóf.

8.c – osztályfőnök: Gáspárné Hatvani Gabriella

Ábrahám Benedek, Angheloui István Dániel, Ari Lídia Panna, Bruder Lili Kata, Demeter Marcell, Farkasfalvi Lili, Frühwirth Kitti, Kelemen Kristóf, Kolozsi Hortenzia, Kovács Bence Barnabás, Kovács Dóra, Kukoly Patrik, Lénárt Boglárka, Marcucci T. Martin, Martin Izabella, Salamon Szonja, Tokaji-Nagy Liána, Tóth Anna, Tóth Dávid, Tóth Kíra, Váradi Nóra, Vincze Lili, Vintura Valentina, Vona Lilla, Zombor Virág.

Vecsési Halmi Telepi Általános Iskola

8.a – osztályfőnök: Tordai Júlia Anna

Albrecht Adél, Báder Dóra, Barna Kevin, Bézi Boglárka, Dávid Szabina Tímea, Deák Nóra, Dudás Levente, Élő Márk, Erdei Henrietta Hajnalka, Fridrik Laura, Gombkötő Gergő, Ignát Jázmin Szende, Karacs Dániel, Komjátszegi Noémi, Kótai Krisztián László, Kozma Krisztina Dorina, Lábos Viktória, Mama Korina, Maysonnave Viktória Kitty, Maysonnave Vivien Éva, Nagy Nóra, Pintér Anna, Rab Milán, Skribek István János, Sütő Péter, Tóth Dorina, Uller László Krisztián, Viha Zsófia.

8.b – osztályfőnök: Lippai Viktorné

Bereczk-Kiss Ákos, Bertus Alexandrosz, Dezső Dorottya, Elekes Gergő István, Ganea Viktória, Horváth Attila Zsolt, Izsák Lilla Boglárka, Jancski Zétény Bertalan, Kauremszki Laura, Kőrösi Vanessza, Lakatos Attila, Merkl Marcell Dominik, Németh Balázs Antal, Ripp Dávid Olivér, Sápi Szonja, Schneider Lara Bianka, Stelczer Annamária, Szabó Cintia, Szendi Bernadett, Takács Laura, Tankó Flóra, Túri Marcell, Váradi Amanda Rebeka, Váradi Zétény, Virágos Levente.

Vecsési Andrássy Gyula Általános Iskola

8.a – osztályfőnök: Kiss Gábor

Bakos Liliána, Bárdos Mercédesz, Bartha Anna, Biró Zoé, Bodor Tamás Ferenc, Csizmadia Dalma, Dobrovitz Viktória, Eikler Ádám Vilmos, Fehér Fruzsina Adél, Gonda Martin Tibor, Hajdu Tamara, Hok Bálint Sándor, Hrabovszky Gergő, Károlyi Patrik, Kenéz Kata, Kis-Jakab Máté, Moldován László, Moravecz Enikő, Patakfalvi Kitti Diána, Porumb Laura Stefánia, Toma Gréta Ildikó, Várszegi Viola, Vaszil Dorina, Velőti Vajk, Veres Zsófia.

8.b – osztályfőnök: Pichler Rudolf

Boda Dorina Beatrix, Grenács János, Hackl József Dominik, Kanyar Dzsenifer, Kárpáti Olivér, Krucsó Míra, Laczkó Artúr, Makkai Beatrix, Makula János, Mészáros Brigitta, Nagy Zsanett, Nyerges Nikolett Viktória, Sánta Vince, Somodi Krisztina, Somodi Petra, Szalay Gergely László, Tüske Janka, Tyukodi András Antal, Varga Gréta Jácinta.

8.c – osztályfőnök: Gyöpösné Gémes Ilona

Akbas Zehra, Bartha Dóra Zsuzsanna, Bihal Vince, Czalbert-Halasi Barbara, Horkai Barbara, Kókai Vajk László, Kovács Viktória Beatrix, László Katalin, Macsuga Dávid Zsolt, Moravecz Anita, Moravecz Laura, Nagy Dominik Gergő, Nagy Koppány Károly, Pasqualetti Péter György, Pichler Rudolf Olivér, Plavecz Vendel, Sárközi Levente, Sinyi Áron, Somogyi Julianna, Szabó Emma Veronika, Szántó-Serege Noémi, Szász Kármen Szvetlána,
Szentgróti-Tóth Lívia Lilla, Szilágyi Csanád, Tarsoly Máté, Vida Viktória.

Petőfi Sándor Római Katolikus Általános Iskola és Gimnázium

8.a – osztályfőnök: Oszoli Beatrix

Badó Máté, Berényi Dávid, Bojtor Anna Zsuzsa, Czinege Bálint Zsombor, Daróczi Tamás, Dorogi Nikolett, Faragó Lilla Boglárka, Fekete Viktória Krisztina, Fenyves Zsombor, Fikó Dzsesszika Letícia, Harmath Dániel, Kis Petra, Kiss Hanna Izabella, Nagy Jázmin Erika, Papp Tamás Szilárd, Plesa Martin, Sebestyén Petra, Selényi János Dénes, Siklodi Alexandra Petra, Stász Kamilla, Steigerwald Dorina, Szabó Edina, Szabó Levente Gábor, Szanyi Szonja Virág, Szegedi Zsófia Karolina, Szilágyi Ákos, Szilágyi Kristóf, Tóth Csaba, Uza Flóra Viktória, Vass Zalán Albert, Zemmel Mátyás.

8.b – osztályfőnök: Papp Katalin

Akács-Kiss Anna, Alexa Dóra, Bartha Eszter Mária, Békési Zsolt Márk, Bodor Boglárka Jázmin, Bogár Kristóf, Breitenstein Brúnó, Brünner Noémi, Cser János, Csizmazia Nóra, Dénes Andrea Mónika, György Viktória, Hegedüs Gábor, Hrutka Milán István, Karakas Ákos, Kellner Márk, Kiss Balázs, Kovács Hanga, Kozma Viktória, Mészáros Benedek, Nagy Sarolta, Nagy Vivien Viktória, Nyalka Noémi, Ongai Dorottya, Pesti Gréta Kata, Sarkady Sándor, Soós Ágnes, Szilágyi Bernát, Vadászi Zsófia Gabriella.

(A gimnáziumban ballagók névsorát a VT májusi számában ismertettük.)

VT info, fotó: Szajan