Andrássys diákok a városi bálon

Az a megtiszteltetés érte iskolánkat, hogy a Bálint Ágnes Kulturális Központ felkérésére a 2019. január 19-én megrendezésre kerülő Vecsés Város Bálját iskolánk tanulói nyithatták meg.

Két, igazán vidám táncos produkcióval készültek a gyerekek. Elsőként az 1.b osztályos Molnár Kinga lépett színpadra pom-pomtáncával, aki a Gyáli Tűzmadarak mazsorettcsoport tagja. Őt az 5.c osztályosok műsorszáma követte. Fenyő Miklós egyik dalára a 60-as évek bulizós világát megidéző produkciójukkal alapozták meg az est hangulatát. A fellépő tanulók: Akbas Zehra, Bartha Dóra, Bihal Vince, KovácsViktória, LászlóKata, Macsuga Dávid, Moravecz Laura, Nagy Koppány, PichlerRudolf, Sárközi Levente, Somogyi Julianna, Szabó Emma, Tóth Lívia, Vida Viktória.

Dudás Laura tanítónő, a tánc betanítója