Alakuló csapat – biztató eredmények

Kézilabda – női – NB II Déli csoport

2018. szeptember 23. vasárnap

Vecsési SE–Inárcs-Örkény KC 30-25 (15-13)

A mérkőzésről már beszámoltunk szeptemberi számunkban, de adósak maradtunk a gólszerzőkkel. Most ezt pótoljuk:

Gólszerzők: Martinek 6, Sebők 5, Czudor A. 5, Doszpod 4, Pomozi 4, Tóth T. 2, Kovács 2, Potornai 1, Halmos 1

2018. október 7. vasárnap

Vecsési SE–Ceglédi KCSE 24-18 (11-8)

Gólszerzők: Martinek 7, Tóth T. 3, Pomozi 3, Dukai 3, Doszpod 2, Potornai 2, Czudor A. 2, Halmos 1, Pasqualetti 1

Vitányi Attila edző: – Sikerült jól felkészülnünk a vendégcsapat játékából, a héten gyakorolt támadási variációkat nagyon jól kihasználta a csapat a mérkőzés elején. Ennek köszönhetően a félidő közepén már 10-3 volt az állás a javunkra. A második játékrészben a védekezésünk keménysége hozta meg a sikert, ezt bizonyítja a 60 perc alatt kapott 18 gól! Ehhez párosult a jó kapusteljesítmény, mind Tóth Enikő, mind Megyesi Orsolya részéről!

Azt hiszem, a magabiztos 24-18-as győzelmünkben nagy részük van szurkolóinknak is, akik nagyon jó hangulatot teremtenek minden mérkőzésünkön! Ezúton is köszönjük a csapat nevében!

Kiemelni senkit sem szeretnék, mert ez az egész CSAPAT sikere volt!

2018. október 14. vasárnap

Vecsési SE–Dabasi KC VSE 30-16 (14-10)

Edző: Vitányi Attila
II. félidei lehengerlő játékunknak köszönhetően magabiztos győzelmet arattunk. Csak így tovább!

A VSE négy forduló után 6 ponttal a 4. helyet foglalja el. A gólszerzők listáján a harmadik forduló után az előkelő 9. helyen áll Martinek Emőke 20 góllal.